• Telefon
  0 232 332 22 80 (ANKARA)
  0536 820 02 69

 • Çalışma Saatlerimiz
  S-A: 9.00 - 18.00

HAKKIMIZDA

Invita Medical Hastane Donanımları

2005 yılından bu yana medikal sektörünün öncü firmalarında genel müdürlük, üretim müdürlüğü, satış ve pazarlama müdürlüğü, saha sorumlusu ve bölge müdürlüğü gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizi INVITACARE Hastane Donanımları San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını kurarak sürdürmeye karar vermiş bulunmaktayız.

Genç, yenilikçi, modern, dinamik ve profesyonel kadromuz ile birlikte medikal demirbaş sektörüne yeni bir soluk kazandırmak amacı ile çıktığımız bu yolda misyonumuz; sürekli olarak dünyadaki yeni teknolojileri takip etmek ve yenilikleri tecrübemiz ile birleştirerek siz değerli kullanıcıları memnun etmektir.

Geçmiş tecrübelerimiz sayesinde siz kullanıcıların sorunlarının ve taleplerinin ne olduğunun farkındayız. Fark yaratmanın sadece laf ile olmayacağını, satış öncesi gösterilen ilginin satış sonrasında artarak devam etmesi gerektiğini bilen yönetim kadromuz sayesinde size “farklı” olduğumuzu ispatlamanın peşinde olmak birinci önceliğimizdir.

Size ne vaat ediyoruz?

Sadece tıbbi demirbaş sektöründe değil, günlük hayatta da hemen her gün onlarca sorunla karşılaştığınızın farkındayız. Çözüm odaklı anlayışımız sayesinde, sizleri “yormadan” akılcı çözümler üreten ve “kriz anlarını yönetmek konusunda uzman personellerimizin yardımıyla”, “bahane üreten” değil, “sorun çözen” bir firma olmayı üzerimize bir vazife olarak görüyoruz.

Hep daha iyiye, hep daha yeniye !

Üretim konusunda ülkenin önde gelen firmalarında üretim müdürlüğü tecrübesine sahip üretim kadromuz ve dünyanın en önde gelen firmalarında genel müdürlük seviyesinde tecrübeye sahip yönetim kadromuz sayesinde çağın gereksinimlerine karşılık verebilecek bir sentez ile karşınızdayız.

İşin sırrı: AR-GE !

Üretimin sırrına inanan yönetim anlayışımız ile bünyesinde kalifiye mühendisler çalıştırmaktan gurur duyuyoruz! Sadece AR-GE konusuna odaklanmış mühendislerimiz ile şirketimizi hantal bir anlayışa sürüklememek bizim kendimize verdiğimiz en kıymetli sözümüz!

Herkes kendi işini yapmalı !

Günümüz ekonomik şartlarında bir çok işletme bir personele uzmanı olmadığı konu hakkında görevlendirme yapmayı tercih ediyor. Bunun sürdürülebilir olduğuna inanmayan yönetim kadromuz, AR-GE, üretim, satış ve satış sonrası teknik destek ekiplerini alanında uzman personellerden seçti. Bu sayede karşılaşılacak her sorunda karşınızda sizi dinleyen, anlayan ve akılcı çözümler üreten bir personelimiz sizi bekliyor!

Çalışmak bizim işimiz !

Tecrübenin sadece zaman geçirmekten değil, çok çalışmaktan da geçtiğinin farkındayız. Alanında uzman saha personellerimiz sayesinde işlerin ne kadar hızlı bir şekilde sonuçlanması gerektiğini çok iyi biliyoruz. “Öteleyen” değil, “çalışan” kadromuz ile hız konusunda da fark yaratıyoruz!

Ürünlerimizin arkasındayız !

Satış sonrası destek konusuna bu kadar önem vermemizin altında “ ürünümüzün her zaman arkasında “ olmamız yatıyor. Üretim ve satış ekibimizin senkronize çalışmasının bir sonucu olarak her ürüne ait satış sonrası destek muhatabı bulacağınızın garantisini veriyoruz!
 • Size ne vaat ediyoruz?
 • Hep daha iyiye, hep daha yeniye !
 • İşin sırrı: AR-GE !
 • Herkes kendi işini yapmalı !
 • Çalışmak bizim işimiz !
 • Ürünlerimizin arkasındayız !